Müşteri Temsilcisi 0 212 909 5259

Kamagra Yan Etkileri

Kamagra Yan Etkileri

Çağımızın en büyük problemlerinden biri olan erektil disfonksiyon yani halk arasında iktidarsızlık olarak adlandırılan cinsel işlev bozukluğu, bu durumdan muzdarip olan erkekler kadar eşlerini veya partnerlerini de olumsuz etkilemektedir. Bu sorunların giderilmesinde günümüzde en çok tercih edilen yöntemlerin başında cinsel performans arttırıcı ilaç ve takviyelere başvurmak gelmektedir. İşte bu tür cinsel performans arttırıcı, Sağlık Bakanlığı onaylı tıbbi ürünlerden biri olan Kamagra Jel etkileri bakımından yoğun talep gören ürünlerin arasında yer almaktadır.

Kamagra Jel, bir kutu içinde 7 farklı meyve aroması bulunan jel formunda bir cinsel takviye ilacıdır. Bu ilaç hap formu yerine sahip olduğu jel formu sayesinde kana daha çabuk karışabilmekte ve maksimum etkiyi gösterebilmektedir. Özellikle cinsel ilişki öncesinde veya cinsel birliktelik esnasında ereksiyon olamama, sertleşememe problemleri yaşayan erkeklerin sorunlarına derman olan Kamagra kullanan tüm kişilerde pozitif etki yaratması sayesinde son yılların en çok tercih edilen cinsel performans arttırıcı ürünlerinden biri haline gelmiştir.

Kamagra Jel Yan Etkileri Nelerdir?

Doz aşımında ortaya çıkabilecek Kamagra Jel yan etkileri şunlardır:Kamagra Yan Etkileri

  • El ve yüzde kızarıklık, deride görülen şişme,
  • Bacaklarda karıncalanma
  • Baş dönmesi ve mide bulantısı

Kamagra Jel Nasıl Tüketilir?

Kamagra Jel kullanımı konusunda pek çok cevabı merak edilen soru bulunmaktadır. Bunlardan ilki de Kamagra Jel’in kimler tarafından kullanılacağı ile ilgilidir. Kamagra Jel cinsel birliktelik yaşamakta problemler yaşayan erkekler kadar kadınlar tarafından da tercih edilebilmektedir. Kamagra Jel kullanmak isteyen erkeklerin ya da bayanların öncelikle doktorun tavsiyelerine uygun olarak hareket etmesi tavsiye edilmektedir. Bununla birlikte Kamagra jel kullanımında şu hususlara dikkat edilmesi önemli olmaktadır:

  • Kamagra Jel cinsel birliktelikten en az 30 dakika önce tüketilmelidir.
  • Jel formunda olan bu tıbbi ürün sıcak ve alkollü olmayan içecekler ile karıştırılarak tüketilebilir.
  • Kamagra Jel kullanmadan önce yağlı yemek yemek bu ilacın kana karışımını yavaşlatmaktadır. Cinsel ilişkide tam performans alınmak isteniyorsa Kamagra kullanılacağı zaman yemeklere dikkat edilmelidir.
  • Doktorun tavsiye ettiği dozda kullanılmasına dikkat edilmelidir. Yinede günlük bir doz aşılmamalıdır.