Müşteri Temsilcisi 0 212 909 5259

Kamagra Nedir ?

Kamagra Nedir?

İçinde bulunduğumuz çağın en büyük sağlık problemlerinden biri olarak görülen tıp dilindeki adıyla erektil disfonksiyon üzerinde dikkatle durulması gereken, yalnızca cinsel sorunların değil kişilerin sosyal, iş ve pek çok alanda problemler ya şamasına neden olan bir sorundur. Bu sebeple halk arasında da iktidarsızlık veya sertleşememe sorunu olarak adlandırılan bu problemin etkili bir şekilde ortadan kaldırılması gerekmektedir. İşte bu alanda memnuniyet verici sonuçlar sağlayan cinsel performans arttırıcı ürünler arasında yer alan Kamagra hem erkekler hem de kadınlar tarafından kullanılabilme özelliği ile de sıkça tercih edilmektedir.

Sağlık Bakanlığı onaylı olarak eczanelerde ve internet üzerinden cinsel performans arttırıcı ürünlerin satışını gerçekleştiren firmalarda satışa sunulan Kamagra Jel, erkekler kadar kadınlara da etkili faydalar sağlamaktadır. Erkeklerin cinsel birliktelik öncesinde ya da sırasında yaşadığı sorunların ortadan kaldırılmasında büyük bir pozitif etki gösteren Kamagra faydaları bakımından kadınlarda da cinsel soğukluk, cinsel isteksizlik, cinsel birlikteliğe yanaşmama sorunlarını ortadan kaldırmaktadır.

Kamagra Nasıl Kullanılır?

Etkisini 1 ila 4 saate kadar gösterebilen Kamagra Jel, 1 kutusu içinde 7 farklı meyve aromalı jel formunda olması sebebiyle çok sıcak ve alkollü olmayan sıvılar ile birlikte tüketilebilen bir cinsel takviye ürünüdür. Kamagra Jel formunda olduğu için hap formunda olan benzeri ilaçlara göre çok daha olumlu etki gösterebilmekte ve kana çok daha çabuk karışmaktadır. Bu sebeple Kamagra kullanımı konusunda hem bayanların hem de bayların oldukça dikkatli olması gerekmektedir. Kamagra’nın kullanımında tavsiye edilen noktalar şunlardır:

  • Yağlı bir yiyecekten sonra Kamagra Jel’in afrodizyak etkisinin kana karışması uzun sürebilir. Bu sebeple maksimum etkiyi yakalamak için Kamagra Jel kullanmadan önce yediklerinize dikkat ediniz.
  • Kamagra ilacı mutlaka tok karnına ve cinsel birliktelikten en az 30 dakika önce kullanılmalıdır.
  • Kamagra kullanımı konusunda doktorunuzun tavsiye ettiği doza uyunuz. Bununla birlikte günde 1 dozdan fazla Kamagra Jel tüketmeniz birtakım yan etkilerle karşılamanıza neden olabilir.

Kamagra Yan Etkileri Nelerdir?

Normal şartlarda kullanıcılarına hiçbir olumsuz etkisi bulunmayan Kamagra ilacının dozuna ve kullanım koşullarına dikkat edilmemesi durumunda istenmeyen etkiler görülebilir. Kamagra yan etkileri genellikle kısa süreli geçecek türden baş dönmesi, kaşıntı, uyku hali gibi etkilerdir.