Müşteri Temsilcisi 0 212 909 5259

Kamagra Hakkında

Kamagra Hakkında

Kamgra, dünya genelinde son yıllarda muadili ilaçlar arasında en çok tercih edilenlerden biridir. Özellikle, kısa sürede sağladığı muhteşem etkiler ilacın kullanımını yaygınlaştırmıştır. Kamagra jel kullananlar cinsel ilişki sırasında daha aktif ve uzun süreli performans sağlayabilir. Farklı meyve aromalarıyla üretilmesi ilacın rahat kullanılmasını sağlamaktadır.

Cinsel uyarıcı olarak %100 kadın ve erkekler için üretilen Kamagra jel, ilişki öncesi 30 – 60 dakika önce alınarak 2 gün boyunca etkisini korumaktadır. Orijinal Kamagra jellerin tercih edilmesi daha yüksek fayda sağlayacaktır.

Ayrıca Kamagra 100 yazımıza da bakabilirsiniz.

Kamagra Jel Ne Kadar Sürede Etkili Olur?

Kamgra jeli muadil cinsel ilaçlar arasında ayıran en temel özellik etkisini 48 saate kadar sürdürebilmesidir. Orijinal Kamagra ürünlerinin kullanımının ardından etki 30 – 120 dakika içinde ortaya çıkar. Erkekler tarafından kullanıldığında Kamagra jel, penise kan akışını arttırarak kolay ereksiyona neden olmaktadır.

Kamgra jel içeriğinde bulunan etken maddeleri sayesinde kısa sürede etki gösterir. Kamgra jel zararları ve yan etkilerinden korunmak için kullanma talimatında yer alan uyarıların dikkate alınması tavsiye edilmektedir.